💠پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر باغشاد به مناسبت انتخاب اعضای جدید شورای اسلامی شهر

🔹بسم الله الرحمن الرحیم

🔹به لطف خدای منان و برکات ایام پر سعادت دهه کرامت و در آستانه میلاد امام رضا علیه السلام، انتخابات ششمین دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا و سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری با مشاركت فراگیر ايرانیان عزیز علي الخصوص مردم هميشه در صحنه باغشاد زیبا در كمال امنيت و شکوه برگزار گرديد.

🔹اين جشن سياسي و حضور مقتدرانه نه تنها زمينه ساز اقتدار ملي و عقب نشيني دشمنان نظام و انقلاب خواهد بود بلكه راهگشاي توسعه و پيشرفت كشور و اعتمادسازي حداكثري ميان مردم و مسئولين خواهد شد.

🔹اينجانبان تبريك صميمانه خود را به شما منتخبين مردم در ششمین دوره شوراي اسلامي باغشاد اعلام مي داریم و اميدواریم در سايه هم افزايي و تعامل متقابل ميان خادمين مردم در نهاد شورا و شهرداري به سمت تحقق اهداف متصور در سند چشم انداز توسعه باغشاد گام برداریم.

🔹استمرار موفقيت هاي شما را از درگاه حضرت حق خواستاربم و اميدواریم شوراي ششم باغشاد تسريع بخش روند عمران، آباداني و پيشرفت شهري و توسعه فرهنگی شهرمان گردد.

🔹همچنین جا دارد برای هشتمین رییس جمهور ایران اسلامی جناب آقای آیت الله دکتر رییسی آرزوی صحت و عافیت روزافزون و توفیق در مسیر تحقق آرمانهای امام و شهدا و رهبری معظم انقلاب را داشته باشیم.
و من الله الوفیق

📌میثم بکتاشیان و مجید صباغی
شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر باغشاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

12 + 15 =

فهرست