خدمات موجود شهر

خدمات موجود شهر

خدمات ارتباطی:

از لحاظ امکانات ارتباطی باید بیان کرد که در شهر باغشاد امکان دسترسی به تلفن ثابت و تلفن همراه برای اهالی مسیر است. همچنین تجهیزات مورد نیاز برای ارتباطات مانند ADSL موجود می باشد. دفتر پست بانک نیز وجود دارد.

خدمات بهداشتی:

امکانات بهداشتی شهر شامل مرکز جامع خدمات سلامت باغشاد و خانه بهداشت باغشاد می باشد.

خدمات دفع فاضلاب و زباله:

دفع فاضلاب در شهر از طریق چاه قابل تخلیه صورت میگیرد. … درصد آب های سطحی شهر به جوی ها و جدول و کانیو و … درصد به صورت رها در معابر هدایت می شوند. سیستم دفع زباله نیز به صورت سنتی، توسط شهرداری انجام می گیرد و فضولات حیوانی نیز در معابر در خارج از شهر دفع می گردد.

خدمات تاسیسات

شهر دارای تاسسیات آب آشامیدنی  میباشد  از طریق لوله کشی به سطح شهر انتقال پیدا می کند.

خدمات تامین انرژی

شهر باغشاد به شبکه سراسری برق و شبکه سراسری گاز متصل می باشد. تامین سوخت نیز به وسیله پمپ بنزین و پمپ گازوئیل که در فاصله حدود … کیلومتری و پمپ گاز و ایستگاه CNG به فاصله … کیلومتری شهر تامین میگردد.

خدمات فرهنگی- تفریحی شهر

در شهر باغشاد خدمات فرهنگی و تفریحی به شرح زیر می باشد:

شهر دارای یک باب کتابخانه به نام کتابخانه آیت الله مدیسه ای می باشد که علاوه بر فراهم آرون زمینه های مطالعه داری فرهنگسرا جهت بالابردن و ارتقا سطح کیفی و فرهنگی زندگی مردم شهر می باشد. علاوه بر آن شهر در  …… مهد قرآن …. کانون فرهنگی ………..زمین ورزشی خاکی و …. بوستان شهریی ، مجموعه ورزشی ……….. ، باشگاه ورزشی ……………وجود دارد که امکانات تفریحی و ورزشی شهر را تامین می کند.

خدمات آموزشی

در شهر باغشاد تعداد 3 واحد مدرسه ابتدایی بنام های دبستان جمهوری اسلامی، دبستان تشیع و دبستان بشارت و 2 واحد مدرسه متوسطه بنام های دبیرستان ادب و دبیرستان مجتهده امین فعال می باشد. علاوه بر آن دو واحد مهد کودک بنام های مهد کودک مسرور و مهد کودک نوبهار نیز در شهر باغشاد مشغول به فعالیت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

چهارده + هجده =

فهرست